Програм Дана школе у Шашинцима

V-VIII

У понедељак 23.11.2015. године у подручној школи у Шашинцима биће обележен Дан наше школе. Овај дан ће бити обележен пригодним програмом у којем ће  учествовати ученици од 1. до 8. разреда. Програм ће обухватати: извођење химне школе, рецитал Змајевих песама као и извођење драмског комада „Аутобиографија“ Бранислава Нушића. Реализатори програма су учитељи и наставница српског језика. Другог дана 24.11.2015. године биће организоване спортске активности за ученике од 1. до 8. разреда, а њих ће организовати учитељи, наставник физичког васпитања и родитељи. Среда 25.11.2015. године биће посвећена стогодишњици од рођења књижевника Бранка Ћопића (цртање портрета овог књижевника, литерарни радови ученика, цртање стрипова). Тога дана ће бити изложба литерарних и ликовних радова ученика од 1. до 8. разреда.

У петак 27.11.2015. године у нашој школи у Шашинцима биће огранизована журка за ученике од 5. до 8. разреда којој ће се придружити и ученици из Јарка. За организацију журке ће бити задужени ученици 8. разреда, родитељи и разредне старешине.

Координатор за културне активности,

Маја Грујичић