У сусрет Ускрсу, најрадоснијем хришћанском празнику, у подручној школи у Шашинцима, са почетком у 11 часова, одржан је још један хуманитарни ускршњи вашар. Школу је посетио велики број деце, њихових учитеља и наставника, али и родитељи и баке и деке који су дошли да нешто купе од својих малишана. На вашару су учествовали наши ученици од 1. до 8. разреда, деца из Предшколске установе “Пчелица” и Удружење жена “Десанка Максимовић”. И овог пута су се продавале разне ускршње рукотворине, посластице и декорације. Овогодишњи вашар је био хуманитарног карактера, а сав прикупљени новац биће преусмерен на лечење наше ученице и мештанке Луне Пилиповић. Овим путем се захваљујемо свима који су узели учешћа у овом догађају.