Основна школа „Јован Јовановић Змај“ организоваће у петак, 26. јануара 2024. године, у 17 часова, хуманитарни вашар за Луну Пилиповић.

У холу школе биће приређена продајна изложба уметничких радова, рамова за фотографије и слике, ручно рађених огрлица, наруквица, шалова, различитих украсних предмета, као и сланих и слатких ђаконија. Излагачи на штандовима су ученици од првог до осмог разреда, заједно са одељењским старешинама и предметним наставницима.

Улаз је отворен за све посетиоце, који ће имати прилику да, уз учешће на поменутом вашару, уживају уз музички програм по својој жељи.

Ђаци првог и другог разреда већ су ангажовани на прикупљању новчане помоћи са порукама подршке и љубави, које ће се наћи у просторијама „Кутка пријатељства“.

Сав приход намењен је лечењу наше мале суграђанке која болује од церебралне парализе.