У организацији Спортског савеза града Сремска Митровица данас су одржана чак два школска првенства за гимнастичарке – градски и окружни ниво.

Представницaма Змајеве школе данашњи дан је био пун успеха, јер са оба надметања доносе пласмане, који су им обезбедили пролазак у наредну рунду, међуокружно такмичење.

У конкуренцији 5 – 6.разред екипно, Змајевке су биле доминантне у оба такмичарска ранга, а најзапаженији наступ имала је Дуња Малешевић са освојеним 3. местом на округу.

Врхунске резултате и прво место избориле су и девојке из категорије 7 – 8. разред, а појединачно су се истакле Вања Зорић (1.место) и Софија Будошан (3.место).

Међуокружно такмичење се очекује крајем марта, што нашим Змајевкама даје довољно времена да спремно дочекају нове наступе и обрадују нас новим трофејима.