Са првим септембарским понедељком почела је нова школска година, а са њом и ново поглавље у животу 127 малишана, који су данас први пут сели у клупе Змајеве школе.

Уписана су четири одељења у матичној школи и по једно у подручним одељењима у Шашинцима и Јарку.

Пријему првака присуствовали су заменица градоначелника Сремске Митровице Даница Недић и начелник Градске управе за образовање Зоран Ђурић. Срећан и успешан почетак школовања најмлађим Змајевцима је пожелела директорица Соња Туцаковић, заједно са представницима стручне службе.

За прву прозивку у нова одељења првог разреда ове школске године су задужене учитељице Јелена Жилић, Лидија Фокс, Маријана Тотовић и Јасмина Шобић у Сремској Митровици, Бранислава Стефањук у Шашинцима и Ђорђе Вукосављевић у Јарку.