Одељењско веће I разреда је имало спортско такмичење „Полигон спретности“, где су се најмлађи ученици школе такмичили у различитим играма.

p1010075

p1010082

У оквиру одељењских заједница, на нивоу читаве школе ученици су имали активност која доприноси јачању соција-лизације у колективу под називом „Разредни цвет од шака“. На којој су од нацртаних, украшених и исечених својих шака – латица сви заједно уз помоћ учитеља, формирали разредни цвет.

p1010002

p1010049

У Јарку је одржан Дечји вашар. Заједничка одлука ученика и одељењских старешина је да прикупљен новац усмере на опремање учионица. Захваљујући донацији породице Аврамовић, учитељ Ђорђе Вукосављевић и његови прваци од сада проблеме, задатке и разне друге недоумице решавају на белој табли.