Трећег дана Дечје недеље ученици нижих разреда су учествовали у маскенбалу, а у холу школе је уприличен свечани дефиле за присутну публику уз дечју музику.

img_20161006_153044

Најлепше фризуре биране су у Јарку. У одабиру су учествовали и ученици ОШ „ Јован Поповић “ из Сремске Митровице, подручно одељење у Бешенову, са учитељицом Хеленом Милетић, који су традиционално гости наше школе. У балон сали одржана је и приредба поводом пријема првака у дечји савез и организована подела беџева.

Среда је у Шашинцима била спортски дан. Организовано је такмичење у Лимбо денсу, где су се најбоље показали Јован Поповић – I разред и. Биљана  Чанаџија – IV разред.

p1010067

У турниру “Између четири ватре“ , III  и IV разреда, победили су трећаци. Одржана су и такмичења у ношењу јаја кашиком и прескакању ластиша. Најсигурнију руку имали су:

1. Александар Чичић- III разред
  2. Никола Радојчић- IV разред
  3. Маша Милутиновић- I разред,

док су најспретнији са ластишем били:

1. Вељко Мијатовић- IV разред
  2. Александар Лотоцки- IV разред