Последњи дан Недеље школског спорта, који се реализује заједно са Дечијом недељом, био је резервисан за мешовиту одбојку.

Традиционално најнеизвесније такмичење играли су ученици седмих и осмих разреда. Након велике борбе и готово изједначених сетова, уз велику подршку са трибина спортске сале Змајеве школе, турнир је припао екипи одељења 7-1.

Овим такмичењем спуштена је завеса на двонедељна јесења спортска такмичења ученика Змајеве школе. Као и много пута до сада спортски дух и другарство били су примарни у односу на постигнуте резултате. Позитивне емоције и насмејана дечија лица, најбољи су показатељ колико су овакве активности допринеле продубљивању пријатељства и толеранције међу нашим ученицима.