ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА ЗА ИНДИВИДУАЛНЕ КОНТАКТЕ –  5.-8. разреда 

 школска 2019/2020. година

V –  VIII разред
Редни

 број

      Име и презиме Разред и одељење Дан у недељи                 Време
1.смена 2.смена
1. Александра Новаковић V1 петак 8:50-9:25 13:50-14:35
2. Звездана Куриџа V2 понедељак 8:50-9:25 13:50-14:35
3. Ружица Павловић V3 петак 8:50-9:25 13:50-14:35
4. Драгана Богосављевић V4 петак 10:50-11:35 15:50-16:35
5. Маја Грујичић V5 петак 09:20-10:05 10:10-10:55
6. Ивана Томић V6 четвртак 8:00 – 8:45 13:00 – 13:45
7. Весна Маџић Жунић VI1 петак 8:50-9:25 13:50-14:35
8. Дајана Николовски VI2 петак 10:00 – 10:45 15:00 – 15:45
9. Мирослав Певац VI3 уторак 9:35 – 10:35 14:35 – 15:35
10. Татјана Штефанац VI4 среда 8:00 – 8:45 13:00 – 13:45
11. Игор Чолак VI5 петак 10:10-10:55 15:10-15:55
12. Ружица Ковачевић VI6 Четвртак(Јарак) среда(СМ) 08:20-09:05

8:50-9:35

13:20-14:05

13:50-14:35

13. Светлана Максимовић VII1 среда 10:50-11:35 15:50-16:35
14. Бранислава Блајваз VII2 уторак 10:50 – 11:35 15:50 – 16:35
15. Јоца Копчић VII3 среда 10:50 – 11:35 15:50 – 16:35
16. Љиљана Лончаревић VII4 уторак 9:00 – 9:30 14:00 – 14:30
17. Биљана Божић VII5 уторак(Шашинци) 10:10-10:55 15:10-15:55
18. Сања Вујановић VII6 Понедељак(Јарак)

Уторак (Шашинци)

08:20-09:05

09:20-10:05

13:20-14:05

14:20-15:05

19. Бојана Зорић VIII1 Уторак 9:55 – 10:40 14:55 – 15:40
20. Соња Туцаковић VIII2 Среда(СМ) четвртак(Јарак) 10:50 – 11:35

9:05 – 9:35

15:50 – 16:35

14:05 – 14:35

21. Радмила Кличковић VIII3 среда 10:50 – 11:35 15:50 – 16:35
22. Љиљана Фундук VIII4 среда 9:55 – 10:40 14:55 – 15:40
23. Слађана Рончевић VIII5 понедељак 10:10-10:55 15:10-15:55
24. Тијана Секулић VIII6 Уторак(Јарак) 10:10-10:55 15:10-15:55
25. Мира Ђурић петак 9:55 – 10:40 14:55 – 15:40
26. Бранка Веселиновић уторак 10:50 – 11:35 15:50-16:35
27. Љиљана Митровић четвртак(Шашинци)

понедељак(СМ)

09:20-10:05

9:55 – 10:40

14:20-15:05

14:55 – 15:40

28. Војислав Крстић четвртак 10:50 – 11:35 15:50 – 16:35
29. Предраг Ковачић уторак 9:55 – 10:40 14:55 – 15:40
30. Урош Стефановић среда 11:00 – 11:45 16:00 – 16:45
31. Милица Кобаш понедељак 9:55 – 10:40 14:55 – 15:40
32. Драгица Куриџа четвртак 10:50 – 11:35 15:50 – 16:35
33. Томислав Церовчевић Четвртак(СМ)

Понедељак(Јарак)

10:50 – 11:35

10:10-10:55

15:50 – 16:35

15:10-15:55

34. Дејан Козељац уторак(СМ)

Петак(Јарак)

11:40 – 12:25

09:20-10:05

16:40 – 17:25

14:20-15:05

35. Слободанка Армбашић понедељак 13:00 – 13:30 13:00 – 13:30
36. Гордана Будечевић петак 09:20-10:05 14:20-15:05
37. Љубиша Марковић Уторак (Шашинци) петак(Јарак) 09:20-10:05

10:10-10:55

14:20-15:05

15:10-15:55

38. Јован Свилар уторак 09:20-10:05 14:20-15:05
39. Будимир Петровић Четвртак(Шашинци)

Петак(Јарак)

10:10-10:55

11:00 – 11:45

15:10-15:55

16:00 – 16:45

  40. Весна Лемајић среда (Шашинци) 08:20-09:05 13:20-14:05
  41. Драгана Лапчевић петак 11:50-12:35 16:50-17:35
  42. Јелена Сенте Каћански петак 10:10-10:55 15:10-15:55
  43. Радован Жупински понедељак 09:20-10:05 14:20-15:05
  44. Живка Сувић уторак 09:20-10:05 14:20-15:05
  45. Сабина Грујић понедељак 09:20-10:05 14:20-15:05
  46. Жељка Клавжар понедељак 12:30 – 13:00 14:30 – 15:00
  47. Дарио Шпановић уторак 13:00 – 14:00 13:00 – 14:00
  48. Татјана Радовановић понедељак 11.00-11:45 16:00-16:45
  49. Весна Нинковић Уторак 9:30 – 9:50 14:55 – 15:40
  50. Марија Хан Петак 08:20-09:05 13:20-14:05
  51. Мара Алимпић среда 07:30-08:15 12:30-13:15
  52. Данијела Говорчић среда 09:20-10:05 14:20-15:05