За љубитеље адреналина, напетости и забаве данас је у Змајевој школи приређен прави спектакл! Змајевци су угостили овогодишње учеснике једног од најпуларнијих тв формата “Survivor” – победницу Тијану Јеремић и њене саплеменике Војислава Врећа и Уроша Веланца.

Троје представника црвеног племена присуствовали су полигонским играма на школском терену, разговарали са ученицима, препричавали доживљаје из џунгле, делили аутограме, фотографисали се, на крају сви заједно подигли победнички пехар и сунчано после подне обојили одличном атмосфером.

Да такмичарског духа не мањка, побринули су се плави и црвени тим Змајеваца, састављен од ученика шестог разреда, који су се надметали у играма спретности са лоптом и препрекама, решавању слагалица и гађању. Победу је однела екипа плавих.