Након паузе због пролећног распуста, Змајевци су организовали још једну у низу “чаробних среда” за садашње предшколце, а њихове будуће другаре.

Овога пута малишанима и родитељима су се представиле наставнице енглеског и немачког језика кроз музичке и ликовне радионице. Осим певања познатих мелодија и прављења различитих ликовних садржаја, деца су имала прилику да, кроз игру, прођу и један вид обуке, упознајући се са појмовима на језицима које ће изучавати већ од првих школских дана.

У томе су им помагали старији другари, ученици седмог разреда, а сви заједно искористили су прилику да проведу још једно поподне на креативан и едукативан начин.

Наредни сусрет Змајевци заказују у среду, 17.априла, када ће се представити наставници природних наука.