ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе одржано је у недељу у 17.3. 2019. са почетком у 10:00 часова. Такмичење је трајало 90 минута тј. до 11:30 часова.  На такмичењу је учествовало 9 школа, а укупан број пријављених  ученика је 104. На такмичење је изашло 102 ученика по одељењима: 5. разред 6. разред 7. […]

Награде за Змајевце на окружном такмичењу из физике

Окружно такмичење из физике одржано је у ОШ “Бранко Радичевић” у Шиду, 16.03.2019.године. Ученици Змајеве школе су остварили запажене резултате и кући донели награде: Шести разред: Михаило Мијајловић-прва награда Лазар Јанковић-друга награда Теодора Антанасковић-трећа награда Лена Марић-похвала Седми разред: Мила Николић-трећа награда Ученике је за такмичење припремала наставница физике Бранислава Блајваз. Честитамо!