Обележен Дан жена у нижим разредима

У подручном одељењу Шашинци ученици нижих разреда прославили су и обележили Дан жена кроз различите акивности. Ученици одељенског старешине Јелене Радивојевић из II5 су својим цењеним гошћама, мамама и бакама, поклонили ручно рађене букете цвећа од папира и рецитовали им најлепше стихове из наше поезије. На приредби организованој у III5 одељењу одељенског старешине Браниславе Стефањук, […]

Прослава 8. марта у Јарку

Ученици 3-6 одељења из Јарка са својим одељенским старешином Ђорђем Вукосављевићем приредили су пригодну приредбу којом су обележили међународни Дан жена. Програм је отпочео приказивањем краког филма из 1995 године, а затим су уследиле рецитације, кратки скечеви и драматизације посвећене присутним мамама. Приредбу су потпомогли и неки од учитељевих некадашњих ученика. Преносимо вам делић атмосфере.