Дан Светог Саве у Шашинцима

У недељу 27. јануара. 2019. године у подручној школи у Шашинцима обележен је Савиндан пригодним програмом који се састојао из духовног и световног дела. Духовни део се односио на сечење колача заједно са овогодишњим кумовима школе (Стефан Радојчић и Гордана Манојловић – ученици 8. разреда). Световни део се састојао из читања беседе, рецитовања песама о […]

Школско такмичење из физике

На школском такмичењу из физике, које је одржано 26.01.2019. учествовали су ученици шестог и седмог разреда. Награђени су следећи ученици: Шести разред: Лазар Јанковић-прва награда Лена Марић-друга награда Михаило Мијајловић-трећа награда Теодора Атанасковић-трећа наградa Седми разред: 1.Мила Николић-прва награда 2.Раша Павловић-друга награда Честитамо награђеним ученицима!