Ђаци прваци, њих 128, данас су први пут сели у клупе наше школе.

Прозивком у 14 часова у централну зграду школе ушло је четири одељења и још два у Шашинцима и Јарку. За најмлађе Змајевце организован је свечани пријем, где је присутне поздравила Љиљана Дудић, школски психолог, а потом је уследило упознавање са учитељицама. Прваци су одмах добили и прве задатке у којима су, кроз разговор и ликовне радове, представили себе новим другарима.

Школа је, у сарадњи са Градом и Министарством просвете обезбедила поклоне добродошлице. У помоћ су прискочили и садашњи петаци како би приближили новим члановима начин на који функционише тим Змајеваца и зашто сваке године највише родитеља укаже поверење овој образовној установи.

Ђаке ће у наредне четири године водити учитељице Јелица Батричевић Предић, Слађана Новотни, Славица Бобић, Јелена Крстић, Наташа Петровић и Веселинка Вукосављевић.