У петак 29.01.2020 је одржан састанак представника Ученичког парламента и Вршњачког тима ОШ”Јован Јовановић Змај” из Сремске Митровице са представницима Градске управе за образовање града Сремска Митровица.

На састанку је договорена сарадња поводом обележевања Дана безбедног интернета. Начелник Градске управе за образовање града Сремска Митровица и његови помоћници договорили су са фондацијуом “Тијана Јурић” предавање за ученике представнике Ученичких парламената свих школа на нивоу града предавање на тему “Безбедност деце на интернету”. Гост предавач ће бити Игор Јурић. Предавање ће бити одржано 08.02.2021 10 часова у Сали 1 Градске куће уз поштовање свих безбедносних мера у циљу спречавања заразе ковид-19.

Такође, на овом састанку договорена је сарадња о будућим пројектима.