Женски кошаркашки тим Змајеве школе освојио је прво место на окружном првенству у Старој Пазови, после победа над екипом домаћина и Инђије.

После изузетно лаког полуфиналног меча против Старе Пазове, где је остварен скор 36 – 4 у корист Змајевки, уследио је тежак финални дуел са екипом Инђије.

Наше кошаркашице успеле су да забележе само девет поена у првом полувремену, док је противнику дозвољено да направи чак 11 бодова разлике и поведе са 20 – 9. Пауза која је уследила на полувремену и речи које им је упутио селектор, професор физичког и здравственог васпитања Дејан Козељац, очигледно су имали добар ефекат на даље издање Митровчанки. Успеле су да консолидују редове, покажу потпуну доминацију у наставку меча, надокнаде губитак из првог дела и преокрену резултат у коначних 35 – 30.

Наредно такмичење, међуокружно првенство, на програму је у среду, 1. децембра 2021. године у Земуну.