Како би родитељима будућих Змајеваца, ђака првака, олакшали припрему малишана на велико поглавље у животу, а то је ђачко доба, учитељица Наташа Петровић припремила је “Водич за будуће прваке и њихове родитеље”.

Брошура, која је тренутно доступна на нашем сајту, садржи корисне информације, смернице и савете како на најбољи начин детету представити школу, која ће, пре свега, бити место где су дружење, игра и стицање знања загарантовани.

Главна замисао је да се упознавање нових другара, активности за време одмора, учење слова и бројева, упознавање света у ком живе, читање књига допадну детету у тој мери да без страха и ограничења може да се доказује, развија такмичарски и пријатељски дух.

Водич ће бити представљен и на “Отвореним вратима” Змајеве школе, у понедељак, 3. априла 2023. године.