
На Факултету организационих наука у Београду одржано је Републичко такмичење „Дигитални свет у мојим рукама – Велика дигитална авантура“, на којем је учествовало 70 тимова ученика четвртог разреда из основних школа широм Србије.
Међу најбољима нашли су се и ученици одељења 4-1, који су остварили изузетан успех освојивши прво место са максималним бројем поена.
Победнички тим чинили су: Емилија Марјановић, Лука Пантелић и Миљан Миодраг Марковић, који су својим знањем, креативношћу и тимским радом показали висок ниво дигиталних компетенција.

За успех ученика заслужна је и њихова менторка, наставница Смиљка Стојаковић, која их је припремала за ово престижно такмичење.

