Основна школа „Јован Јовановић Змај” изашла је на овогодишњу Смотру драмског стваралаштва за децу и одрасле града Сремска Митровица са представом „Нојева фарма”. Текст  је написала Дајана Николовски, наставница наше школе, која је одговорна и за режију и избор музике. Сценографију је савршено осмислио и направио Војислав Крстић, наш наставник ликовне културе. Ипак, они најважнији су наши мали глумци, који су учинили велику ствар, да публика из позоришта излази усхићена, дирнута, затечена, убеђена, али свакако – пуна емоција.

22. или 23. априла наши мали глумци ће наступити на Зонској смотри у Пећинцима и надамо се да тада тек почиње позоришни живот наше младе глумачке трупе! Представу можете погледати на страници: