Пригодном приредбом, коју су за ђаке прваке припремили учитељи и ученици трећих разреда и поделом добродошлица које су израдили учитељи и ученици четвртих разреда, на симболичан начин најмлађи ђаци наше школе су примљени у Дечји савез Србије.  Истим поводом приредба је одржана и у Шашинцима.

decja-nedelja

Одељењска заједница II 4 и учитељица Нада Алатић су реализовали еколошку радионицу под називом „ Играм се и рециклирам да нам околина буде лепа свима “ којој су се придружила по два ученика из свих одељења од I до IV разреда.  У Јарку био спортски дан – „Игре без граница“.

p1010072

p1010045

p1010043

Ђаци првог и другог разреда играли су „Између две ватре“, за трећаке и четвртаке организован је турнир у фудбалу. Промовисана је и одбојкашка академија „Ковачић“.