КРЕАТИВНОСТ УТКАНА У ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ

У данима Дечје недеље врата продуженог боравка у Основној школи „Јован Јовановић Змај“ су била широм отворена за родитеље који су желели и могли да узму активно учешће у креативним радионицама.

Кроз креативне радионице, које су обезбедиле подршку породици и деци, реализоване су следеће активности:

1. Ликовни дан „ВОЛИМ МОЈУ ПОРОДИЦУ“
  2. Литерарни дан „НАЈЛЕПШИ ДАН У ЖИВОТУ МОЈЕ ПОРОДИЦЕ“
  3. Ликовно-литерарни дан „ИЗ ЖИВОТА МОЈЕ ПОРОДИЦЕ“
  4. Дан улога „ДА САМ ТАТА-БИРАО БИХ ЗАНИМАЊЕ…“

„ ДА САМ МАМА –БИРАЛА БИХ ЗАНИМАЊЕ…“

1. Приказ „ ИЗЛОЖБА СТВАРАЛАШТВА“

Кроз горе наведене активности сви учесници су исказали максималну креативност и одговорност за реализовано.

Сарадња са родитељима и учитељем у Продуженом боравку је иначе свакоднево заступљена и од великог значаја за васпитно-образовни процес детета.

С обзиром на тему Дечје недеље ПОДРШКА ПОРОДИЦИ -НАЈБОЉА ПОДРШКА ДЕЦИ показало се да је реализација ових активности и активно учешће родитеља  од великог значаја за децу.

Проф. Гордана Југовић