У подручном одељењу Шашинци ученици нижих разреда прославили су и обележили Дан жена кроз различите акивности.

Ученици одељенског старешине Јелене Радивојевић из II5 су својим цењеним гошћама, мамама и бакама, поклонили ручно рађене букете цвећа од папира и рецитовали им најлепше стихове из наше поезије.

На приредби организованој у III5 одељењу одељенског старешине Браниславе Стефањук, ученици су своје маме обрадовали табуреима израђеним од рециклираних материјала и украшеним дечијим радовима и честиткама за осми март.

И у IV5 одељењу је данас било весело и свечано. Одељенски старешина Слађана Новотни и њени ученици такође су организовали дружење са својим мамама. Слагали су пазл, пертлали дрвене играчке, играли се квиза са мноштвом занимљивих питања и музичког тобогана у чему су подједнако уживале обе генерације.