На уличним тркама организованим у склопу манифестације „Новембарски дани“, Основна школа „Јован Јовановић Змај“ освојила је прво место у конкуренцији мушких екипа и друго место екипно за девојчице.

Значајан успех остварен је и у појединачној конкуренцији. Код млађих основаца најуспешнији су били Богдан Чизмић (треће место, I-II разред) и Теодора Милошевић (друго место, III-IV разред). Код старијих учесника, међу ученицима V и VI разреда сва три медаље припале су Змајевцима – Стефану Ђонићу ( прво место), Марку Лукачу ( друго место) и Страхињи Чикићу (треће место), док су се међу седмацима и осмацима на победничком постољу нашли Милош Станковић (друго место) и Марко Куриџа (треће место)

Од наших ученица, најуспешније су биле Милица Лукић (друго место, VII-VIII разред) и Ана Попов (треће место, VII-VIII разред).