Змајевци су од 27.маја до 1.јуна обележавали недељу школског спорта. Свакодневно су организоване забавне активности у којима су сви уживали.

Понедељак је био посвећен гађању покретних и непокретних циљева. У уторак су се ученици опробали на полигонима споретности и мисаоних активности. У среду су највише уживали љубитељи фудбала, јер су тада организована међудељењска такмичења у фудбалу. Четвртак је био дан за такмичења у игри између четири ватре.

У петак су у нашем граду одржане Спортске игре младих. Змајевци су се истакли бројним наградама, од којих овом приликом издвајамо најважније.

У трчању на 60 метара у својим ктегоријалма прво место заузели су следећи ученици: Јефимија Грабић (прво један), Филип Несторовић (друго један), Софија Стојшић (треће четири), Марко Лукач (четврто четири) и Лана Баричевић (четврто четири).

У игри између две ватре, екипа другака предвођена учитељицом Славицом Бобић заузела је прво место, четвртаци (под вођством Јасне Лончаревић) заузели су друго место.