Ученици IV разреда подручног одељења у Шашинцима, Нина Тепавац и Гојко Козлица, једни су од победника ликовног конкурса „У игри се некада повредимо ми, шта је прва помоћ сликом прикажи ти“ у организацији Црвеног крста.

Захваљујући нашим победницима, волонтери Црвеног крста су посетили ученике IV разреда у Шашинцима, како би уручили поклоне и демонстрирали поступке којима се збрињавају повређени, средства за прву помоћ, обучили их за постављање повређеног у бочни кома положај. Уручене су им картице са важним бројевима телефона, које треба увек да имају код себе.

Ученици су били веома активни, постављали су питања, сазнали су како могу да збрину повређене, превију ране и коме да се обрате за помоћ.

Честитамо нашим победницима и надамо се да ће и даље бити овако  успешни!