“Christmas Decoration Exchange Project”

Овај европски пројекат траје више од 10 година и ове године и наша школа је учествовала у размени божићних украса са 400 школа из 21 европске државе. Ученици трећег и петог четири су, уз помоћ учитељице Лидије Фокс, наставника ликовне културе Војислава Крстића и наставнице енглеског језика Татјане Штефанац, осмислили и направили украсе и описали божићне обичаје у Србији.

У холу школе је постављена јелка са украсима који су нам пристигли из Естоније, Италије, Румуније, Бугарске, Хрватске, Аустрије, Грчке, Шпаније, Шведске, Литваније, Француске, Немачке и Велике Британије.

Наша јелка, постављена у холу школе и пано са приказом Божићних обичаја постављена је у холу школе док су фотографије постављене на ФБ групи пројекта.

Опис пројекта са фотографијама је део одељка Пројекти на сајту школе.