Поштовани родитељи, уважени васпитачи, драга децо,

ОШ “Јован Јовановић Змај” почела је са припремним програмом уписа деце у 1. разред за школску 2018/19. годину.

Наиме, у периоду од 31. јануара до 5. фебруара 2018. године  у посети су нам биле три предшколске групе деце – прва група из вртића „Бубамара“ са васпитачима Драганом Анђански и Миром Белегиски, затим предшколци васпитачице Сенке Јос и  деца из вртића „Стоногица“ са васпитачицама Весном Станимировић и Аном Иветић.

Циљ овог програма је адаптација предшколске деце на будуће школско окружење. Интегративним приступом у раду (који је најава као новина у плану и програму  за следећу школску годину у 1. разреду), ученици 4. разреда заједно са предшколцима изучавали су тему “Дивље животиње”.

Захваљујемо се васпитачима,  деци и родитељима који су нас посетили и уједно позивамо и друге предшколце да са својим васпитачима и родитељима дођу и учествују у нашем Припремном програму уписа у први разред.

Срдачно,

ОШ “Јован Јовановић Змај”